Tallinn Ravi tn 4 korteriühistu (80100230)
| Tallinn Ravi tn 4 korteriühistu (80100230) | |
|---|---|
| Nimi | Tallinn, Ravi tn 4 korteriühistu |
| Registrikood | 80100230 |
| Staatus | Registrisse kantud |
| Registreerimise kuupäev | 1999-06-09 |
Üldine
Tallinn, Ravi tn 4 korteriühistu (registrikoodiga 80100230) on registrisse kantud korteriühistu, mis asutati 1999-06-09.
Täpsemaid detaile vaata Äriregistrist .
Käive, töötajate arv ja tasutud maksud
| Kuupäev | Töötajaid, FTE | Käive, EUR | Riiklikud maksud, EUR | Tööjõumaksud, EUR |
|---|---|---|---|---|
| 1/4/2017 | 2 | 290.53 | 307.7 | |
| 1/7/2017 | 2 | 269.24 | 285.45 | |
| 1/10/2017 | 2 | 202.32 | 215.49 | |
| 1/1/2018 | 2 | 202.32 | 215.49 | |
| 1/4/2018 | 2 | 330.21 | 346.28 | |
| 1/7/2018 | 2 | 270.12 | 281.25 | |
| 1/10/2018 | 2 | 202.5 | 212.61 | |
| 1/1/2019 | 2 | 202.5 | 212.61 | |
| 1/4/2019 | 2 | 303.93 | 315.57 | |
| 1/7/2019 | 2 | 205.77 | 216.9 | |
| 1/10/2019 | 2 | 138.15 | 148.26 | |
| 1/1/2020 | 2 | 138.15 | 148.26 | |
| 1/4/2020 | 2 | 239.58 | 251.22 | |
| 1/7/2020 | 2 | 205.77 | 216.9 | |
| 1/10/2020 | 2 | 138.15 | 148.26 | |
| 1/1/2021 | 2 | 138.15 | 148.26 | |
| 1/4/2021 | 2 | 239.58 | 251.22 | |
| 1/7/2021 | 1 | 208.65 | 220.44 | |
| 1/10/2021 | 1 | 100.56 | 102.09 | |
| 1/1/2022 | 1 | 100.56 | 102.09 | |
| 1/4/2022 | 1 | 201.99 | 205.05 | |
| 1/7/2022 | 1 | 100.85 | 102.38 | |
| 1/10/2022 | 1 | 167.89 | 170.44 | |
| 1/1/2023 | 1 | 101 | 102 | |
| 1/4/2023 | 1 | 299 | 304 | |
| 1/7/2023 | 1 | 248 | 252 | |
| 1/10/2023 | 1 | 149 | 151 | |
| 1/1/2024 | 1 | 149 | 151 | |
| 1/4/2024 | 1 | 298 | 303 | |
| 1/7/2024 | 1 | 248 | 252 | |
| 1/10/2024 | 1 | 149 | 151 | |
| 1/1/2025 | 1 | 149 | 151 | |
| 1/4/2025 | 1 | 306 | 310 | |
| 1/7/2025 | 1 | 258 | 262 | |
| 1/10/2025 | 1 | 155 | 157 | |
| 1/1/2026 | 1 | 155 | 157 | |
| 1/4/2026 | 1 | 309 | 314 | |
| 1/7/2026 | 1 | 258 | 262 | |
| 1/10/2026 | 1 | 155 | 157 |
Asukoht
Tallinn, Ravi tn 4 korteriühistu registreerimisaadressi Äriregistri avaandmetes eraldi välja toodud ei ole.
Muu
Tallinn, Ravi tn 4 korteriühistu majandusaasta aruandeid, omanikke ja juhatuse liikmeid vaata e-Äriregistrist.